Oldřich Junek a Miluše Coufalová (majitelé soukromé bezpečnostní agentury)

17.11.2009 12:41

Původní reference z listopadu 2009 byla upravena a aktualizována panem Junkem ke dni 24.1.2015 :

Vít Pokorný : Dobrý den, pane Junku, představte nám Ukázky z práce bezpečnostní agentury Abits, s.r.o.prosím, čím vším se zabýváte...

Oldřich Junek : Před více než dvaceti lety jsme založili soukromou bezpečnostní agenturu. Nyní provádíme pro své zákazníky komplexní fyzickou ostrahu různých objektů. Tuto ostrahu umíme provádět podle přání zákazníka veřejně i skrytě, náš strážný může mít při výkonu své služby uniformu, zbraň nebo služebního psa. Běžně rovněž zajišťujeme v objektech služby vrátného, recepčního, obsluhu telefonní ústředny, atd.. Umíme však zajistit i detektivní činnost v obchodních domech, pořadatelskou službu na akcích, na přání klientů jim v domluvené době poskytnemeUkázky práce bezpečnostní agentury Abits, s.r.o. například vyškoleného bodyguarda nebo bezpečnostní doprovod.

Vít Pokorný : Můžete nám prosím říci, co pro Vás osobně znamená spolupráce s finančním poradcem Dr. Vítem Pokorným?

Oldřich Junek : Dr. Vít Pokorný nám jednoznačně udělal pořádek v nepřehledné spoustě finančních papírů a smluv, které jsme měli více či méně chaoticky uzavřené, a smlouvy uspořádal do jednoho logického celku. V současné době se komplexně stará o všechny naše rodinné finanční produkty, pojištěním domácnosti počínaje a třeba životním pojištěním nebo profesionální pojistkou našeho podnikání konče.

Obdivujeme ho, kolik informací z finančního trhu dokáže jednak přinést, jednak i zajímavě podat a vysvětlit. Pokud sami něco potřebujeme, obvykle stačí jediný telefon, a v průběhu několika dní si na nás najde čas a osobně se vídáváme.

Ukázky z práce bezpečnostní agentury Abits, s.r.o.Svým přátelům a známým spolupráci s Vítem Pokorným vřele doporučujeme, protože na naše přání vždy okamžitě reaguje, osobně přijede a zařídí vše potřebné zpravidla přímo u nás doma. Dá se říci, že se vídáme téměř pravidelně.

Vít Pokorný : Děkuji. Mohu prosím na internetu zveřejnit kontakt na Vás, pro ověření této reference, nebo například pro Vaše budoucí zákazníky?

Oldřich Junek : Beze všeho. Nechceme ale z pochopitelných důvodů uvádět adresu domů, kdokoliv bude chtít, může nás kontaktovat v pracovní době v naší firmě. Kancelář máme v Rybářské ulici číslo 5 v Ivančicích, kontaktní telefony do kanceláře jsou +(420) 602 402 468 nebo +(420) 606 745 277, web naší agentury je www.abits.cz, mail info@abits.cz.


Ukázky z práce bezpečnostní agentury Abits, s.r.o.Ukázky z práce bezpečnostní agentury Abits, s.r.o.