Ing. Miroslava Oktábcová (ekonomka, účetní, auditorka)

19.11.2013 00:01

Paní inženýrka Oktábcová mně sama vyhledala právě tady, Ing. Miroslava Oktábcována mých stránkách, na internetu. Po celkové analýze jejích plánů a možností jsme společně nastavili, domnívám se, optimální finanční plán, který s drobnými korekcemi vstoupil v říjnu 2010 v platnost.

A 16. října 2010 jsem obdržel mail, který mě velmi potěšil, s povolením zveřejnit jej na svých stránkách. Děkuji, a velmi rád tak činím :

Reference na služby Dr. Víta Pokorného :

Vážený pane doktore Pokorný, chtěla bych Vás pozdravit a poděkovat za veškeré informace, rady a všechen Váš čas. Oslovila jsem Vás především na základě ostatních referencí, zveřejněných na Vaší webové stránce a po první schůzce mi bylo jasné, že to bylo správné rozhodnutí.

Váš poctivý, detailní a flexibilní přístup, spojený s pohledem na mé zájmy z dlouhodobého hlediska umožnil najít správnou kombinaci pro mou, myslím celkem bežnou, doposud sesbíranou finanční "skládanku". Základní myšlenky jste mi schválil (což bylo pro mě velmi důležité), mnohde jste oponoval, plus jste doplnil důležité mezery v plánu. Až teď začínám budovat finanční jistotu, mám jasný plán do budoucna a především klid, že vše je optimálně nastaveno, tedy že např. neplatím nikde víc, než je nutno, ani že neplatím na nevhodné produkty.

Děkuji, osobně Vám přeji jen to nejlepší, a budu se těšit zase za čas nashledanou.

Souhlasím s tím, že pro ověření reference mně můžete kontaktovat na soukromém mailu 999mirka@gmail.com.

Ing. Miroslava Oktábcová, Ekonomka, Praha.

A ještě text v angličtině - English resume :

It's my wish to place a recommendation for financial services of Dr. Vit Pokorny.

Although you may need to organise a translator, this professional will provide most honest and effective advise on any question to your personal financing in Czech Rep..

You can expect solutions based on long term view of your needs and through out knowledge of local market. Great expert and great character.

I agree that in order to verify the references you can contact me on my private mail 999mirka@gmail.com.

Ing. Miroslava Oktabcova, Chief Accountant, Prague.