Ing. Petr Zápařka (státní zaměstnanec)

22.07.2014 01:52

Pan Ing. Petr Zápařka je dlouholetým klientem jednoho mého kolegy. Potřeboval však poradit a pomoci se specifickým bankovním produktem, který onen můj kolega běžně nezpracovává, a tak po telefonické domluvě "přistál" pro vyřešení tohoto jediného požadavku u mně. Zařídil jsem vše, co  bylo potřebné, a dnes jsem do mailu dostal tuto referenci, s povolením ji na mém webu zveřejnit (což samozřejmě velmi rád činím) :

Reference na služby Dr. Víta Pokorného :

S Dr. Vítem Pokorným jsem zahájil spolupráci na základě doporučení svého finančního poradce. Vzhledem k tomu, že se svým finančním poradcem spolupracuji již řadu let a jsem s ním nadmíru spokojen, netrpělivě jsem očekával, jaká spolupráce bude s panem doktorem.

Musím říct, že jsem i tentokráte nadmíru spokojen. Bohužel již nejsem z brněnského kraje, a tak jsme museli většinu věcí řešit elektronicky, nicméně i tak byla spolupráce na velmi vysoké úrovni. Co však chci zejména vyzdvihnout je přístup pana doktora při osobním setkání. Pan doktor Vít Pokorný mi byl schopen odpovědět na všechny mé dotazy, nevtíravou formou plynule reagoval na moje požadavky a námitky, a byl schopen v průběhu sezení modelovat jednotlivé možnosti čerpání úvěru. Především mi však nic nepodsouval a konečné řešení nechal jen na mém uvážení. To se může zdát jako samozřejmost, ale existuje velmi mnoho "finančních poradců", kteří se pomocí nenápadných manipulací a prosazováním jediného produktu určité banky nesnaží svým klientům pomoci, ale jen vylákat z nich peníze.

Za to, jakým způsobem se pan Dr. Vít Pokorný stará o své klienty, mu patří můj velký dík a příslib budoucí spolupráce. 

Souhlasím s případným ověřením pravosti této reference kdykoliv na mém soukromém mailu : mosa62@seznam.cz.