Kateřina Höferová (herečka, moderátorka)

21.11.2013 00:01

Katka HöferováKatko, řekněte nám prosím nejdříve něco o sobě ...

V roce 2007 jsem absolvovala na Konzervatoři v Brně, obor herectví. Během studia jsem měla možnost hostovat v Národním divadle v Brně a v Divadle Radost v Brně, kam jsem hned po ukončení studia nastoupila do angažmá. Dnes mě v Divadle Radost můžete vidět například v komediích "Zlý duch Lumpacivagabundus", "Rychlé šípy", "Čarodějná škola", a v mnohých dalších. Kromě téhle práce také moderuji v Rádiu Petrov.

Jak jste se dostala ke spolupráci s finančním poradcem Vítem Pokorným ?

Protože jako správná herečka umím vyplnit tak akorát daňové přiznání a u čtení různých podmínek k uzavírání pojistek zpravidla usnu, využila jsem toho, že tatínek mé bývalé spolužačky pracuje v této oblasti, a rozhodla jsem se svěřit zřízení svého penzijního připojištění, životní pojistky a stavebního spoření do rukou pana Dr. Víta Pokorného.

Do té doby jsem se vždy děsila návštěvy, spojené s uzavíráním jakýchkoliv smluv, protože jsem máločemu rozuměla a po několikahodinovém nesmírně nudném rozhovoru bych byla schopná podepsat snad cokoliv. Ovšem pan Pokorný mně velice mile překvapil. Během několika málo minut mi jednoduše vysvětlil mnoho pojmů, které mi do té doby byly cizí, a jen díky tomu jsem naprosto pochopila veškeré další informace.

Společně jsme zjistili, jaké záludnosti se skrývaly v uzavřených pojistkách, ke kterým jsem jen platila složenky a často vůbec nevěděla, proč a k čemu takovou smlouvu mám. Pan Pokorný mi navrhl jednoduché řešení přizpůsobené přímo pro mně, pro mé povolání, pro můj věk, pro můj příjem. Mám teď nad všemi svými finančními smlouvami jednoduše přehled.

Musím říci, že s tak individuálním přístupem a zjevným nevnucováním čehokoli, týkajícího se finančního poradenství, se člověk setkává minimálně a jsem ráda, že konečně vím, že každá pojistka není určena každému a často nesmyslné uzavírání smluv jen proto, aby byly, je jen nezodpovědné vyhazování peněz. Vážím si toho, že jsem měla možnost pana Dr. Víta Pokorného poznat, a budu - li se v budoucnu rozhodovat k nějakým finančně náročným krokům, rozhodně vím, kam se mohu obrátit pro radu a přitom se nebudu muset bát nemilých překvapení.

Děkuji za důvěru. Můžete prosím pro čtenáře mého webu nechat nějaký kontakt, kde by bylo možno referenci ověřit ?

Můj telefon je +(420) 607 219 557. Prosím, volejte mi v rozumné denní době. Nebudu - li telefon zvedat, pravděpodobně zkouším, moderuji nebo hraju.