Manželé Anna a František Langovi (oba jsou již v důchodu)

22.11.2013 00:01

Otázka VP : Dobrý den, můžete nám prosím říci, co Vám osobně přinesla spolupráce s finančním poradcem Dr. Vítem Pokorným?

Anna : Jsme už manželé v důchodu. Magistrát města Brna se rozhodl privatizovat celý náš dům, ve kterém bydlíme, a za byt, v němž několik desítek let žijeme, chtěli najednou zaplatit několik set tisíc korun, aby byt přešel do našeho vlastnictví.

Mysleli jsme si, že důchodcům už nikdo peníze nepůjčí, a koupi bytu jsme pomalu vzdávali, i když jsme velmi chtěli byt koupit pro našeho syna.

Na doporučení našeho známého jsme zavolali Brněnská katedrála - Petrovpanu doktoru Vítu Pokornému. Podařilo se mu vyřídit nám velmi výhodný úvěr, s nízkým úrokem a s hodně dlouhou dobou splatnosti. I když byt pravděpodobně jednou doplatí až náš syn, rozhodující je pro nás malá výše měsíční splátky, kterou si i v důchodu můžeme bez problémů dovolit. Jsme také rádi, že úrok z úvěru ani výše splátky se nemůže nikdy za celou dobu úvěru změnit, což nám pan Pokorný ve smlouvě s bankou ošetřil. Náš byt tak už patří nám, a nemůže nám jej nikdo vzít.

Jiné služby, než tento úvěr, jsme od pana Pokorného nepotřebovali. Přesto, kdykoliv cokoliv okolo úvěru potřebujeme zařídit, nebo se chceme jen zeptat, stačí zatelefonovat, a pan Pokorný náš požadavek okamžitě osobně řeší.

Spolupráci s Dr. Vítem Pokorným všem lidem velmi doporučujeme, a jsme s jeho službami maximálně spokojení.

Otázka VP : Jste ochotni uveřejnit zde kontakt na Vás, pro ověření Vaší reference?

Anna : Beze všeho. Naše adresa je Poříčí 1b, 603 00 Brno, telefon na nás je +(420) 543 232 647. Prosíme jen – volejte v rozumné denní době.