Manželé Drahomíra a Willi Erhardtovi (důchodci, žijící střídavě v ČR a v Německu)

10.09.2009 00:01

Dne 9. září 2009 jsem dostal mail tohoto znění :

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu doktoru Vítu Pokornému, který se nás ujal při získání hypotéky na koupi bytu. Ještě nikdy jsme se nesetkali s takovou ochotou, profesionalitou a obětavostí, kterou nám pan doktor věnoval.

Ochotně přijel za námi až do Mariánských Lázní, a to i opakovaně. Dodal nám důvěru a spokojenost do dalších let, protože během pouhých dvou návštěv vyřešil financování projektu, na kterém si pobočka místní banky, jejímiž jsme dlouholetými klienty, vylámala zuby.

Pane doktore, jste člověk k pozlacení, ještě jednou díky, díky, díky. Nemůžeme jinak, než Vás na dotazy svých známých chválit.

Manželé Drahomíra a Willi Erhardtovi z Mariánských Lázní

Kontakt pro ověření naší reference : mail : erhardtova@seznam.cz.

Doplnění Víta Pokorného :

Manžele Erhardtovy jsem nijak nevyhledával, našli si mně na internetu sami, právě přes tyto stránky.

Případ, který potřebovali vyřešit, nebyl z mého hlediska nijak zvlášť složitý, úvěrů na získání nemovitosti dělávám měsíčně několik. Původně jsem myslel, že postačí jediná má návštěva u klientů, a zbytek vyřeší maily a Česká pošta, ale díky drobné komplikaci, kterou nám vnesla do případu Česká Spořitelna, bylo nezbytně nutné, abych se do Mariánek vypravil ještě jednou.

Nicméně vše dopadlo ke spokojenosti klientů a úvěr byl bankou nakonec poskytnut přesně tak, jak jsme jej požadovali, což mně pochopitelně těší.

Můžu říct, že mě baví cestování, nemám jiná omezení než vlastní čas, a pokud mi to můj diář dovolí, přijedu kamkoliv. Klientům přitom zpravidla účtuji jen cestovné - což je několik korun na kilometr, v podstatě úhrada za benzín a použití mého auta.

Mariánské Lázně jsou opravdu nádherné, klidné místo, hodně vzdálené kolotavému ruchu velkoměsta, takže jsem se sem zajel podívat velmi rád, a když už jsem tu byl, neodolal jsem krátké procházce po centru lázní. Ostatně, propagační video města přikládám ;-)