Manželé Ludmila a Pavel Jelínkovi (poštovní doručovatelka a řidič mezinárodního kamionu)

02.03.2010 00:01

Reference pro finančního poradce Dr. Víta Pokorného

Pavel Jelínek :

Vážený pane Pokorný, velmi rádi bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat.

Dopomohl jste nám k financování koupě našeho bytu na Křivoklátě, a k zajištění peněz na jeho stavební rekonstrukci.

Po mém rozvodu jsem byl nucen řešit svoji i přítelčinu bytovou situaci. Ani jeden z nás totiž najednou neměl kde bydlet. Uvažovali jsme buď o koupi bytu, nebo o jeho podnájmu, jenže, jak se ukázalo, měsíční splátky nájemného by nás ve finále finančně vyšly jen o něco málo levněji, nežli koupě vlastního bytu na hypotéku. Navíc - v pronajatém bytě bychom pravděpodobně nemohli provést ty stavební úpravy, které jsme zamýšleli.

Obrátili jsme se na Vás až po jednání s jiným "odborníkem", z jehož úst jsme slyšeli, že v naší situaci je získání hypotéky a dalšího úvěru na rekonstrukci nemožné. Vás nám doporučili naši známí z opačného konce republiky, kteří Vás vylíčili v tom nejlepším možném světle.

Z prvopočátku jsme Vám však moc nevěřili, že se Vám úvěry podaří vyřídit, jelikož jsme z doslechu věděli o mnoha peripetiích, s nimiž se musejí lidé potýkat při jednáních v bankách. Teď se Vám za počáteční nedůvěru omlouváme. Jen s Vaší pomocí jsme docílili toho, že již rok bydlíme ve svém. Závěrem roku 2009 jsme úspěšně dokončili i poměrně velkou přestavbu bytu, na kterou jste nám taktéž zajistil úvěr. Nebýt Vás, pane doktore, Vaší píle, snahy a především naprosto profesionálního přístupu, tak se ještě dnes asi nacházíme v bezvýchodné situaci. Po tom, co jsme s Vámi začali jednat, jsme si připadali jak Alenka v říši divů. Vše bylo možné, vše šlo.

Takže nyní Vás jako finančního poradce vřele doporučujeme ostatním, jste odborník na svém místě, rozumíte své profesi, navíc jste velice kultivovaný, seriozní a umíte jednat s lidmi. Jak já, tak i má manželka Vám za Vaši pomoc mnohokrát děkujeme.

Pro účely ověření reference připojujeme i svou poštovní adresu : Ludmila a Pavel Jelínkovi, č.p. 229, 270 23 Křivoklát (okres Rakovník).

Doplněk Víta Pokorného - aneb jak se dále vyvíjejí vztahy s mými klienty :-)

Tento příběh měl ovšem v roce 2010 pokračování. Samozřejmě že jsem s paní Ludmilou i s panem Pavlem nadále v kontaktu, tak jako se všemi, kteří si to přejí. A najednou mi v kanceláři ze schránky vypadlo svatební oznámení "Ludmila Vojtěchová a Pavel Jelínek oznamují ...", a s ním i pozvánka na obřad i následnou hostinu. No a tak jsem se 16. září 2010 vypravil do Křivoklátu velmi rád znovu, tentokrát nepracovně.

Se souhlasem Ludmily i Pavla s radostí přidávám k referenci dvě fotky přímo ze svatby. A budete - li si chtít prohlédnout mé veřejné fotoalbum z této události, najdete ho na mém facebookovském profilu, konkrétně zde.