Manželé Michaela a Pavel Kročovi (učitelka a programátor)

16.11.2013 00:01

Reference pro finančního poradce Dr. Víta Pokorného

S panem Dr. Vítem Pokorným jsme velice spokojeni. Našli jsme Michaela a Pavel Kročoviho sami právě tady, na internetu, a spolupracujeme s ním jako s naším rodinným finančním poradcem už přes 3 roky (psáno bylo v 6/2009, avšak spolupráce dále trvá do dnešní doby pozn. VP).

Prošel s námi všechny naše smlouvy o pojištění a spoření, některé upravil, některé nově uzavřel, ve výsledku jsme ušetřili peníze a máme vše nastaveno tak, jak nyní potřebujeme. Kdykoliv potřebujeme něco změnit nebo aktualizovat, pohotově a ochotně nám poradí.

Michaela a Pavel Kročovi s dětmi Mikulášem a MariíVzdálenost mezi naším bydlištěm (kousek od Uherského Brodu) a jeho bydlištěm (Brno), což je autem asi 100 km, není problém, běžně si povídáme přes mail nebo telefon, tudíž není nutné mít mnoho osobních návštěv. A protože sami jezdíváme do Brna, čas od času se spolu stejně setkáváme v jeho brněnské kanceláři.

Souhlasíme s tím, abyste si naši referenci v případě zájmu ověřili na mailu pavel.kroca@krti.net , na naše vlastní rodinné webové stránky se můžete podívat zde, fotoalba našich dětí máme pak zde (Mikuláš Michael) a zde (májová Marie Magdalenka).