MUDr. Dana Bučková, PhD. (vědecká pracovnice)

12.11.2009 00:01

Dovolte mi, abych se nejdříve představila : jmenuji se MUDr. Dana BučkováDana Bučková, jsem již 14 let šťastně vdaná a mám dvě krásné děti – syna Michala 11 let a dceru Lucii – 2 roky. Vystudovala jsem medicínu, neprovozuji však lékařskou praxi, protože jsem se hned po studiích začala plně věnovat vědě a výzkumu – nejdříve na univerzitě, později na Akademii věd, nyní ve Fakultní nemocnici v Brně - Bohunicích.

Vzhledem k tomu, že mým hlavním pracovním nástrojem je počítač a jednou z pracovních náplní hledání odborných informací na internetu, s panem Dr. Vítem Pokorným jsem se samozřejmě seznámila právě přes internet. Nejprve jsem ho kontaktovala jen proto, že jsem chtěla uzavřít stavební spoření. Pan doktor Pokorný se však nabídl, že nám udělá kompletní screening všech našich smluv, týkajících se spoření a pojištění, a doporučí nám, které pojištění zrušit, změnit, nebo doplnit. To jsme také hned uskutečnili a jsme velice spokojeni.

Fakultní nemocnice Brno BohuniceOd té doby s ním spolupracujeme jako s naším rodinným finančním poradcem…. a už to bude déle než 5 let, protože stavební spoření, které nám zakládal jako první, jsme letos vypověděli a mohli jsme si tak koupit krásný rodinný vůz, po kterém manžel toužil (reference byla psána v listopadu 2009 - spolupráce však trvá bez problémů dodnes, pozn. VP.)

Přesto, že nás už za tu dobu kontaktovalo po telefonu i osobně mnoho dalších finančních poradců, jsme na něj nezanevřeli a stále s ním spolupracujeme. Vždyť dobrý finanční poradce, kterému nejde jen o to za každou cenu přesvědčit klienta, aby uzavřel nějakou smlouvu a on dostal provizi, se jen těžko hledá….

Všem svým přátelům a známým spolupráci s Vítem Pokorným vřele doporučuji, protože na moje e-maily vždy okamžitě reaguje, osobně přijede a zařídí vše potřebné přímo u nás doma. A minimálně jednou ročně nás kontaktuje on, zeptá se, zda něco nepotřebujeme a přijede třeba jen na malou přátelskou návštěvu ;-)

Výhradně pro účely ověření pravosti reference přikládám svůj soukromý mail : dana@daduda.wz.cz .

VP : A já přidávám ještě odkaz na jednu z profesionálních stránek MUDr. Dany Bučkové, PhD. : zde.