Rozloučení se zlatou slavicí Ivetou Bartošovou.

12.05.2014 11:38

Tož, kamarádi, dnes je údajně Iveta Bartošováden pohřbu Ivety Bartošové. Měl jsem tuhle holku rád od chvíle, kdy se s Petrem Sepéšim jako nádherná a talentovaná princezna objevila na naší hudební scéně. Sledoval jsem její hudební kariéru i dál, i když v poslední době mi jí bylo spíše líto. Alkohol, smůla na chlapy a pár nešťastných náhod najednou z ní udělaly spíše hvězdu bulvárů, než hudebních pódií, a Blesk by snad měl mít morální povinnost doplatit Arturovi zbytek hypotéky na jejím domě, a ještě přidat několik milionů korun v hotovosti, kolik na nešťastné Ivetě vydělal.
Její odchod ze světa je horší o to, že na pohřbu pravděpodobně bude jen rodina nemilovaného manžela, její vlastní rodina, její nejbližší a kolegové ze showbyznysu na ni budou v době pohřbu na protest tiše při zapálené svíčce vzpomínat doma. Ach jo.
Tedy já se za sebe, dnes o půl třetí, připojím k tiché vzpomínce u sebe doma. A pamatovat si Ivetu budu zpívající, rozesmátou a šťastnou. Přidávám na rozloučenou jednu, pro dnešní den skoro symbolickou, písničku. A samozřejmě poslední přání pro Ivetu : Rest In Peace - Odpočívej v pokoji.