Vladimíra Knüsel (malířka)

20.11.2013 00:01

Vladimíra KnüselováPaní Vladimíra Knüsel je sice Češka, ale od roku 1993 dlouhodobě žije a tvoří ve Švýcarsku. Maluje podle mně velmi hezké obrázky, má stálou výstavu ve Wädenswilu, zúčastňuje se dalších výstav ve Švýcarsku, v Rakousku, a pochopitelně mnoha akcí v České republice. Banner pro stránky Vladimíry Knüselové

Rád zde zařazuji banner, kterým Vás smím pozvat na její oficiální stránky www.knuesel-art-gallery.com. A doporučuji tam zavítat, odpočinete si, odreagujete se, její umění lahodí oku i duši. Pro začátečníky dokonce v sekci "demo" vytvořila zdarma kurs, kde se věnuje těm, kteří si chtějí bez předchozích zkušeností namalovat vlastní obraz.

 

Můžete nám prosím říci, jak jste se seznámila s  finančním poradcem Dr. Vítem Pokorným ?

Vesnička Saint Antoanen ve Švýcarských AlpáchMoje seznámení s panem Dr. Vítem Pokorným bylo na začátku vlastně jen jako hození kostkou. Všechno začalo poté, když jsem zase jednou zaplatila další z vkladů na mé stavební spoření. Přemýšlela jsem nad tím, co s mým spořením bude po pěti letech trvání, jestlipak se tu nabízí možnost v něm pokračovat, a pokud ano, tak za jakých podmínek. Abych dostala odpovědi na své otázky, vybrala jsem si na stránkách ČMSS (Liška) ze seznamu jejích obchodních zastupců náhodně pět libovolných jmen. Tohoto času totiž trvale bydlím ve Švýcarsku a proto jsem jejich místo působení vybírala podle míst, kde se při svých pobytech v Čechách nejvíce pohybuji.

Těchto pět obchodních zástupců jsem pak všechny v jeden den kontaktovala elektronickou poštou a požádala jsem je o návrh k mému stavebnímu spoření do budoucna. Pan Dr. Vít Pokorný byl z nich jediným, který mi jako první odpověděl s konkrétními návrhy a během naší další mailové korespondence mi dále popsal mou situaci a dané podmínky mé stávající smlouvy. Přitom mi bezúnavně vždy zodpovídal mé různé nové otázky a dokonce k nim vždy dodal nějakou tu radu navíc - ať už se týkala mé nynější smlouvy a nebo i té budoucí.Vlaďka Knüselová s Martinkou, dcerkou Víta Pokorného

Pan Dr. Vít Pokorný na mně působí jako velmi kompetentní osoba. Věřím, že svým profesionálním postojem dosáhne v budoucnu velkých úspěchů. Jak jsem i zjistila, je to člověk s velkou odbornou zkušeností a osoba vysokých kvalit. Každému z Vás přeji finančního poradce jako je on - takového, kterému nejde jen o vlastní zisk, ale hlavně o to, aby lidem, jako jsme my, po finanční stránce vždy dobře poradil.

Mohu zde, kromě odkazu na Vaše stránky, nechat i kontakt na Vás, aby bylo možno Vaši referenci ověřit ?

Ano, výhradně pro účely ověření reference zde dávám k dispozici můj e-mail : vknuesel@hispeed.ch . Prosím, nepoužívejte tento mail k žádným jiným účelům.

S pozdravem Vladimíra Knüsel(ová)   

 


Doplnění VP : dne 1. srpna 2009 - náš první osobní kontakt :

Vít Pokorný na setkání se Salvatorem a Vlaďkou KnüselovouO prázdninách 2009 jsem vzal svou dcerku Martinku, a vydali jsme se autem na poznávací několikadenní výlet po Evropě. Fotky z tohoto našeho výletu můžete vidět  třeba na Facebooku, a to zde. Mířili jsme do Rakouska, Lichtenštejnska a Švýcarska, a tak nás přirozeně napadlo, že se zastavíme i u paní Vlaďky ve Wädenswill. Přijala nás naprosto skvěle, její italský přítel Salvatore navařil výbornou mňamku, oba se nám celý den plně věnovali, prošli a projeli jsme celé okolí (tímto děkuji  jak Vlaďce, tak Salvatorovi za podrobný výklad), a já si troufám říct, že jsme se stali s paní Vlaďkou opravdovými přáteli.