Ukázka z nabízených služeb (klikněte si na odkaz)

Potřebuji finančního poradce ?Potřebuji vůbec ZROVNA A PRÁVĚ JÁ finančního poradce ?

Co mi finanční poradce vůbec může přinést ? Nebude mně to stát moc peněz ? Poznám toho správného ? Vydělám na tom ? "Nepodrazí" mně ? Alespoň některé odpovědi na své otázky jistě najdete zde.

 

Zajištění příjmu - vždy a všude, i za nepříznivých okolností

... je jednou z hlavních povinností a jedním z nejčastěji poptávaných úkolů. Znáte někoho, kdo třeba přišel o práci, dlouhodobě onemocněl, měl úraz třeba v autě nebo se mu přihodilo něco nepříjemného ? Bohužel, i tom je život. A zde máte tipy k řešení.

 

Pojištění hodnoty majetku - dům, byt, auto ...

Kolik Vás stálo Vaše bydlení ? Váš vůz ? Vaše plazmová televize ? Nebo jen vybudování toho nového krbu na chatě ? A kdyby se s tím něco stalo, máte připravené hotové peníze, za které si to opatříte zpátky ? Nebo snad ne ?


Kupujeme dům či byt, zařizujeme domácnost

Pokud mohu hodnotit ze zkušeností, které mám sám, nebo které jsem nabyl při řešení podobných situací stovek mých klientů, není to zrovna levná záležitost. Potřebujeme sumu obvykle mnohem vyšší, než 1.000.000 korun. Kde a jak ji vzít, aby to moc nebolelo ?

 

Refinancování starých úvěrů a půjček

Doba je zlá, a už více než 90.000 lidí bylo nuceno požádat soud o osobní bankrot. Máte - li i Vy problémy s dříve poskytnutými úvěry, a zaplétáte - li se do jejich splácení, čtěte prosím nejprve zde, a HLAVNĚ : přijďte včas !!!! Pamatujte si : čím dříve se objevíte u mých dveří, tím větší šanci mám Vám reálně pomoci. OK ?

 

Pomoc při uplatnění nároků při dopravní nehodě

Není sice až tak standardní náplní práce finančních poradců, ale já ji přesto dělám. Možná, že jste jeli v autě, do kterého narazil nějaký blb, který Vám z vedlejší ulice nedal přednost. A za úraz jste od pojišťovny dostali pár korun. Někde je něco špatně.  Pojďme to společně změnit ! 

 

Nenašli jste tu, co hledáte ?

Potom není nic jednoduššího, než mi zavolat a prostě se zeptat.

Jste- li z České republiky, použijte telefonní číslo +420 608 768 225

Ze Slovenské republiky prosím volejte +421 944 160 235

A/nebo jednoduše využijte přiložený kontaktní formulář, a napište mi zde :

 

Kontaktujte nás