Kupujeme rodinný dům, byt či jinou nemovitost

Každý z nás má nebo chce mít něco, čemu říkáme domov. Pod mostem je to nevyhovující. Ve stanu to taky nejde. A u rodičů - co Vám budu vykládat ... Platí to samozřejmě i naopak - i my rodiče si také rádi odpočineme od svých dospělých ratolestí a jejich často plačícího mimina. Ve svém věku už koneckonců máme nárok na svůj klid, no ne ?

Financování nemovitostí ovšem není jen tak. Chce to spoustu peněz, a / nebo pořádně velkou záruku pro banku, která Vám ráda půjčí, když na Vás něco vydělá. Jasně, že využívám pro své klienty především takové produkty, jako je hypotéka, nebo úvěr ze stavebního spoření.

Ale umím toho daleko víc. Bydlení je jednou z mých specialit, vyžaduje však vzájemnou důvěru poradce a klienta. Takto náročný finanční problém zpravidla řešíte jen jednou, maximálně dvakrát ve svém životě.

Pokud je právě bydlení teď aktuálně zrovna to Vaše největší téma, a současně chcete, abych se na něj spolu s Vámi s Vámi podíval zblízka, stačí říct ...

Jo ... a ještě : zjistil jsem, že mnoho lidí vlastně neví přesně, co si lze představit pod mojí profesí - finanční poradce. Prostě se bojí přijít, mají strach, kolik to zase bude stát ... Pro zájemce tedy posílám vlastní video - KUPUJEME NEMOVITOST (dům, byt). Trvá jen necelých 11 minut, a ukážu Vám v něm, jak se finanční poradce dívá na hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření, a co vše je nutno vzít v úvahu, než si dům koupíte.

Video jsem nahrál jednak na You Tube - odkaz ke sdílení je zde, dále jsem ho nahrál na svůj pracovní profil na facebooku zde (odkaz je na celý profil, musíte si tam najít den 20.8.2012 a v něm moje video), a nebo i na svůj soukromý profil zde (obdobná situace). Máte - li zájem, podívejte se na něj, a budu MOC VDĚČNÝ jak za Vaše komentáře, tak i za případné sdílení souboru, pokud uznáte, že to za sdílení stojí.