Pomoc s uplatněním nároků při dopravní nehodě

Nechci Vás nikoho strašit, ale ...

... ale faktem je, že na území České republiky dojde každoročně asi k 70.000 dopravním nehodám. Při nich je každý rok opakovaně okolo 700 osob usmrceno, kolem 3.000 osob zraněno těžce a něco kolem 21.000 osob zraněno lehce. Každý rok, už mnoho let, se ta čísla (v globálu, plus minus, samozřejmě) více méně opakují, nijak zvlášť dramaticky se nemění.

Všichni zranění (krom viníka nehody) mají nárok na odškodnění z povinného ručení viníka, dokonce včetně osob z jeho vlastní rodiny, například tedy také i jeho manželka (manžel) a děti, které s ním cestovaly v autě, kterým tu nehodu zavinil(a). Po zemřelých obětech dopravních nehod pak mají nárok na odškodnění krom manželky a dětí i sourozenci, rodiče, a také všechny osoby žijící s ním v době úmrtí ve společné domácnosti. Divili byste se, co všechno a v jaké výši lze odškodnit a uhradit z pojistky.

JENŽE : Tohle málokdo ví. A tak většina zraněných či pozůstalých, kteří se obrátí na pojišťovnu, dostanou odškodné ve výši mnohem nižší, než nač mají nárok. Pojišťovna jim prostě zkusí vyplatit míň. A protože lidé netuší, nač mají nárok, spokojí se s tím.

Já ale stojím na straně klientů, nikoliv pojišťoven. Vyplývá to z mého pracovního zařazení, shoduje se to s mou etikou.

Navázal jsem spolupráci s firmou EvCO - Evropské centrum odškodného. Nabízím všem takto poškozeným bezplatnou konzultaci, případně rovnou vyřízení všech nároků za Vás. A to skutečně bez vstupních poplatků - když pro Vás od viníka ani od jeho pojišťovny nic nevymůžeme, absolutně nic nehradíte (s jedinou výjimkou - pokud budu cestovat na Vaši žádost já za Vámi dále než 40 kilometrů od mé brněnské kanceláře, vyúčtuji Vám dopředu telefonem dohodnutou cenu za použití mého vozu a čas strávený na cestě).  Vaše nároky můžete uplatnit až do 4 let po dopravní nehodě - potom jsou, bohužel, už promlčeny.

Vím, že budu v tomto případě jednat s lidmi nemocnými, se zdravotním postižením, s trvalými následky úrazů, nebo dokonce s pozůstalými, kterým se ztrátou jejich blízkého velmi radikálně změnil život. Garantuji proto zvláště zde profesionalitu, nejvyšší možnou kvalitu svých služeb, diskrétnost, mlčenlivost, empatické jednání. Prostě si vyberte jeden z kontaktů, uvedených zde, a buď přijďte, nebo mi napište, nebo zavolejte.

Silniční doprava s billboardem Dr. Víta Pokorného

Reference na firmu EvCO :

Přiznávám, že o tyto reference jsem se ještě nezasloužil já, ale jiní kolegové, kteří pro společnost již pracovali před mým příchodem. Proto neuvádím plné kontaktní údaje na klienty, jako v referencích, které napsali moji vlastní klienti na mně (viz zde). Budu se ovšem velmi snažit, abych tu postupem času měl i reference svoje.

  • Reference 1 - paní Martina K., Vsetín : Při dopravní nehodě jsem utrpěla mnohačetné zlomeniny. Obrátila jsem se na pojišťovnu viníka, a ta mi bez problémů vyplatila náklady spojené s léčbou, což byly především ortopedické pomůcky. Byla jsem spokojená, jelikož částka pokryla všechny mé náklady. Po několika měsících mně navštívil zástupce firmy EvCO a řekl mi, jaké jsou další možnosti. Nevěřila jsem, ale nechtěl žádné peníze předem, tak proč to nezkusit. Po dvou návštěvách lékaře a pěti měsících mně částka za bolestné a trvalé následky upřímně zaskočila. Bylo to navýšení o více než dvacetinásobek.
  •  
  • Reference 2 - paní Hana F., Luka nad Jihlavou : Společnost EvCO hodnotím kladně, působí na mně velmi dobře, hlavně svou vstřícností ke klientům. Nejvíce jsem byla spokojená s ochotou poskytovat mi informace ohledně mého případu, se zajištěním lékaře v místě bydliště a se spolehlivostí. Služby společnosti bych doporučila i svým známým. 
  •  
  • Reference 3 - paní Vladislava V., Praha : Moc bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na vyřízení mého případu a finančního odškodnění. Peníze jsem obdržela velmi rychle. Ještě jednou děkuji a mohu Vás jen doporučit.